Úvod  » krby  » otevřené krby


Otevřené krby

 

Otevřený krb Piazzetta MA-282-D/SOtevřené krby jsou v současné době nejméně používané a to kvůli jejich velice nízké účinnosti (okolo 15%). Používají se především k dekorativním účelům např. v restauracích a společenských místnostech. Své využití nalézají především v rustikálních objektech, kde jsou dominantou prostoru.

 

Firma Brunner nabízí řadu výrobků Urfeuer, které nabízejí, díky moderním technologiím, dokonalý požitek z otevřeného krbu bez skla v čelním, rohovém, třístranném i čtyřstranném provedení. Navíc Vám může nabídnout i perfektní otevřený krb přímo do kuchyně.

 

Čelní provedení otevřených krbů je možné ve třech velikostech. Jeho vizuální rozměr se může ale rozšířit ještě o speciální desky, které jsou vyrobené z vysoce kvalitní litiny pro ještě působivější provedení. Bezpečnost především! Proto jsou tyto krby vybaveny speciální clonou, která slouží jako ochrana proti jiskrám.

 


Rohové provedení
je vhodné především do větších prostorů. Tento model může Brunner nabídnout ve dvou velikostech. 

 

Dalším provedením může být i třístranné nebo čtyřstranné. U tohoto typu vám pohled do hořícího krbu nebrání už vůbec nic a vy si tak můžete tento zážitek užít z každého kouta vašeho obývacího pokoje.

 

Speciální provedení je pak otevřený krb přímo do kuchyně ze kterého bude mít radost každý milovník dobrého jídla. Tento jedinečný krb je ve dvou variantách s výklenky po stranách nebo bez. 

 

VÝHODY:

 

NEVÝHODY:

 

Otevřený krb Brunner čelníOtevřený krb rohový BrunnerOtevřený krb třístranný BrunnerOtevřený krb ze všech stran Brunner
Mobil: +420 777 540 700, E-mail: info@krby-kaspar.cz
Copyright © 2012 - 2024 Krby Kašpar - Dodávka krbů a komínů na klíč | Webdesign: Eva Podzimková